Magda, Paweł Szukaliśmy sposobu by uchwycić na zawsze to, co chcielibyśmy zapamiętać z dnia naszego ślubu. Napięcie…, wyczekiwanie…, spojrzenia…, emocje…, gesty…, uśmiechy.., łzy…, radość…, wzruszenie…, zabawę… Jak poskładać to wszystko, jak wyłowić światła, zapisać nastroje, namalować smaki i uchwycić dźwięki takimi, jakie były? Dziękujemy, że Waszymi zdjęciami pomogliście nam znaleźć  odpowiedź na wszystkie te pytania. Cieszymy się, że byliście z nami, a efekty Waszej pracy dają nam i naszym bliskim radość wspominania. Otrzymaliśmy od Was takie zdjęcia, jakie sobie wyobrażaliśmy od samego początku – pełne nastroju, wyrazu, wibrujące energią tego szczególnego dla nas dnia. Ogromnie doceniamy Waszą umiejętność wsłuchania się w nasze oczekiwania i potrzeby. Bez tego z pewnością nie byłoby takich efektów. Zdjęcia, które dla nas zrobiliście potwierdzają, że wrażliwość, kunszt i profesjonalizm wsparte siłą fotograficznej techniki oraz Waszym pełnym zaangażowaniem dają efekty najlepsze z możliwych. Na zakończenie chcielibyśmy Wam podziękować za doskonałą atmosferę współpracy i szczere uśmiechy, które towarzyszyły Wam na każdym kroku. Widać, że czerpiecie radość i inspirację z tego co robicie. Życzymy Wam by stan ten trwał nieprzerwanie i mamy nadzieję, że nasze drogi skrzyżują się ponownie.  Kasia i Krzysiek.

 

Magda, Paweł

Szukaliśmy sposobu by uchwycić na zawsze to, co chcielibyśmy zapamiętać z dnia naszego ślubu. Napięcie…, wyczekiwanie…, spojrzenia…, emocje…, gesty…, uśmiechy.., łzy…, radość…, wzruszenie…, zabawę… Jak poskładać to wszystko, jak wyłowić światła, zapisać nastroje, namalować smaki i uchwycić dźwięki takimi, jakie były?

Dziękujemy, że Waszymi zdjęciami pomogliście nam znaleźć  odpowiedź na wszystkie te pytania. Cieszymy się, że byliście z nami, a efekty Waszej pracy dają nam i naszym bliskim radość wspominania.

Otrzymaliśmy od Was takie zdjęcia, jakie sobie wyobrażaliśmy od samego początku – pełne nastroju, wyrazu, wibrujące energią tego szczególnego dla nas dnia. Ogromnie doceniamy Waszą umiejętność wsłuchania się w nasze oczekiwania i potrzeby. Bez tego z pewnością nie byłoby takich efektów.

Zdjęcia, które dla nas zrobiliście potwierdzają, że wrażliwość, kunszt i profesjonalizm wsparte siłą fotograficznej techniki oraz Waszym pełnym zaangażowaniem dają efekty najlepsze z możliwych.

Na zakończenie chcielibyśmy Wam podziękować za doskonałą atmosferę współpracy i szczere uśmiechy, które towarzyszyły Wam na każdym kroku. Widać, że czerpiecie radość i inspirację z tego co robicie. Życzymy Wam by stan ten trwał nieprzerwanie i mamy nadzieję, że nasze drogi skrzyżują się ponownie. 

Kasia i Krzysiek.

Drodzy Łapacze,   piszemy tego maila już kilka miesięcy po ślubie i kilka tygodni po dostaniu zdjęć i za każdym razem gdy je oglądamy (prawie codziennie!) nie możemy przestać się wzruszać i śmiać jednocześnie. A to wszystko dzięki Wam! Zdjęcia które od Was otrzymaliśmy są najlepszą pamiątką tamtego dnia. Dzięki nim przenosimy się w tamto miejsce i tamten czas najpiękniej jak tylko mogliśmy sobie życzyć. Detale, emocje i mikrochwile, które na nich odnajdujemy są dla nas wyjątkowe. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że udało Wam się je uchwycić w tak naturalny i klimatyczny sposób. Nie mogliśmy trafić lepiej! Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY   Pozdrawiamy serdecznie, Marta i Karol

Drodzy Łapacze,

 

piszemy tego maila już kilka miesięcy po ślubie i kilka tygodni po dostaniu zdjęć i za każdym razem gdy je oglądamy (prawie codziennie!) nie możemy przestać się wzruszać i śmiać jednocześnie. A to wszystko dzięki Wam!

Zdjęcia które od Was otrzymaliśmy są najlepszą pamiątką tamtego dnia. Dzięki nim przenosimy się w tamto miejsce i tamten czas najpiękniej jak tylko mogliśmy sobie życzyć. Detale, emocje i mikrochwile, które na nich odnajdujemy są dla nas wyjątkowe. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że udało Wam się je uchwycić w tak naturalny i klimatyczny sposób. Nie mogliśmy trafić lepiej! Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Marta i Karol

Dziękujemy Wam kochani!!!  Trudno znaleźć odpowiednie słowa, które wyraziły by jak bardzo jesteśmy zachwyceni Waszym profesjonalizmem, szczerością i przyjacielskim nastawieniem ;). Polecamy Was wszystkim !!! Weronika i Dominik  

Dziękujemy Wam kochani!!!  Trudno znaleźć odpowiednie słowa, które wyraziły by jak bardzo jesteśmy zachwyceni Waszym profesjonalizmem, szczerością i przyjacielskim nastawieniem ;).
Polecamy Was wszystkim !!!

Weronika i Dominik

 

  Dziękujemy za wspaniałe efekty Waszej wspólnej pracy - za reportaż z lipcowego ślubu i za plener, które są idealnie takie, jak sobie je wymarzyliśmy. Może z innymi modelami byłoby Wam łatwiej...;) ale my jesteśmy naprawdę zadowoleni. Otworzenie pięknie wykonanego pudełka ze zdjęciami było dla nas wielką przyjemnością ;) No i papier, na których wywołaliście zdjęcia jest świetny! Będziemy polecać Was każdemu - zresztą, już chyba nawet nie musimy, bo na hasło "Łapacze" każdy wie, o kogo chodzi ;)" Dziękujemy, że byliście z nami! Ola i Łukasz

 

Dziękujemy za wspaniałe efekty Waszej wspólnej pracy - za reportaż z lipcowego ślubu i za plener, które są idealnie takie, jak sobie je wymarzyliśmy. Może z innymi modelami byłoby Wam łatwiej...;) ale my jesteśmy naprawdę zadowoleni. Otworzenie pięknie wykonanego pudełka ze zdjęciami było dla nas wielką przyjemnością ;) No i papier, na których wywołaliście zdjęcia jest świetny! Będziemy polecać Was każdemu - zresztą, już chyba nawet nie musimy, bo na hasło "Łapacze" każdy wie, o kogo chodzi ;)"

Dziękujemy, że byliście z nami!

Ola i Łukasz

  Magda i Paweł pierwszy raz ugościli nas w Swoich okolicach. Szybko okazało się, że warto było pokonać 350 km, które przejechaliśmy na nasze pierwsze spotkanie. Spędziliśmy urocze popołudnie w Sobiborskim Parku Krajobrazowym na naszej pierwszej w życiu sesji. Razem z Łapaczami, dzięki ich słowom, cierpliwości i otwartości, pięknej, wybranej przez nich okolicy, szybko znaleźliśmy wspólny język a aparat przestał być dla nas krępujący . Nasze poznanie i ich ciepłe przyjęcie dało nam pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru a zdjęcia ślubne będą idealne, tak jak te, z sesji narzeczeńskiej. Oczywiście wszystko okazało się prawdą. Fotografie, które Paweł dla nas zrobił są takie jak sobie wyobrażaliśmy: pełne nastroju, emocji i czaru. Ten wyjątkowy dla nas dzień, został zatrzymany w przepięknych kadrach, które są dla nas wyjątkową pamiątką. Łapaczy Wspomnień polecamy wszystkim, którzy pragną profesjonalnego, wrażliwego podejścia do fotografii a co za tym idzie wyjątkowych efektów ich pracy. Dziękujemy!   Magda i Radek

 

Magda i Paweł pierwszy raz ugościli nas w Swoich okolicach. Szybko okazało się, że warto było pokonać 350 km, które przejechaliśmy na nasze pierwsze spotkanie. Spędziliśmy urocze popołudnie w Sobiborskim Parku Krajobrazowym na naszej pierwszej w życiu sesji. Razem z Łapaczami, dzięki ich słowom, cierpliwości i otwartości, pięknej, wybranej przez nich okolicy, szybko znaleźliśmy wspólny język a aparat przestał być dla nas krępujący . Nasze poznanie i ich ciepłe przyjęcie dało nam pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru a zdjęcia ślubne będą idealne, tak jak te, z sesji narzeczeńskiej. Oczywiście wszystko okazało się prawdą. Fotografie, które Paweł dla nas zrobił są takie jak sobie wyobrażaliśmy: pełne nastroju, emocji i czaru. Ten wyjątkowy dla nas dzień, został zatrzymany w przepięknych kadrach, które są dla nas wyjątkową pamiątką.

Łapaczy Wspomnień polecamy wszystkim, którzy pragną profesjonalnego, wrażliwego podejścia do fotografii a co za tym idzie wyjątkowych efektów ich pracy. Dziękujemy!

 

Magda i Radek

  Łapacze wspomnień.. to tak pięknie do nich pasuje. Magda i Paweł to takie dwie cudowne dusze, które lubi się od pierwszego wejrzenia. Bo tak właśnie było, gdy szukając fotografów na TEN dzień, znalazłam ich zdjęcia w sieci. Przez totalny zupełnie przypadek.  Zobaczyłam kilka reportaży, zachwyciłam się i od razu ich polubiłam. Jeszcze bardziej gdy zadzwoniłam i porozmawialiśmy. Wszystkie szczegóły szybko i sprawnie ustaliliśmy przez telefon. Spotkaliśmy się w dniu naszego Ślubu. Była chemia. Były super chwile. Magda z Pawłem byli naszymi gośćmi, a przy okazji (albo przede wszystkim) fotografowali. Tak to czuliśmy my i tak odbierali to nasi Goście, przez co nikt nie czuł żadnego skrępowania.. nikt nie czuł się obserwowany przez wszędobylski obiektyw ;) Zdjęcia dzięki temu wyszły magiczne, bo pełne naszych emocji, wzruszeń.. takich prawdziwych.. pokazanych dokładnie tak jak je zapamiętaliśmy. W tym wszystkim widać miłość do detali, do rzeczy drobnych i pięknych, które razem tworzą ten cudowny romantyczny nastrój.. Nastrój, w który zawsze się wprawiamy, gdy oglądamy zdjęcia z dnia naszego Ślubu. Szczerze polecam współpracę z Magdą i Pawłem. Ogromna empatia i profesjonalizm -  to tak w dwóch słowach. A poza tym.. ja ich po prostu zwyczajnie lubię ;) Są fajni, spontaniczni, prawdziwi..:) Pati i Karol

 

Łapacze wspomnień.. to tak pięknie do nich pasuje.

Magda i Paweł to takie dwie cudowne dusze, które lubi się od pierwszego wejrzenia.

Bo tak właśnie było, gdy szukając fotografów na TEN dzień, znalazłam ich zdjęcia w sieci. Przez totalny zupełnie przypadek.  Zobaczyłam kilka reportaży, zachwyciłam się i od razu ich polubiłam. Jeszcze bardziej gdy zadzwoniłam i porozmawialiśmy. Wszystkie szczegóły szybko i sprawnie ustaliliśmy przez telefon.

Spotkaliśmy się w dniu naszego Ślubu. Była chemia. Były super chwile. Magda z Pawłem byli naszymi gośćmi, a przy okazji (albo przede wszystkim) fotografowali. Tak to czuliśmy my i tak odbierali to nasi Goście, przez co nikt nie czuł żadnego skrępowania.. nikt nie czuł się obserwowany przez wszędobylski obiektyw ;) Zdjęcia dzięki temu wyszły magiczne, bo pełne naszych emocji, wzruszeń.. takich prawdziwych.. pokazanych dokładnie tak jak je zapamiętaliśmy.

W tym wszystkim widać miłość do detali, do rzeczy drobnych i pięknych, które razem tworzą ten cudowny romantyczny nastrój.. Nastrój, w który zawsze się wprawiamy, gdy oglądamy zdjęcia z dnia naszego Ślubu.

Szczerze polecam współpracę z Magdą i Pawłem. Ogromna empatia i profesjonalizm -  to tak w dwóch słowach. A poza tym.. ja ich po prostu zwyczajnie lubię ;) Są fajni, spontaniczni, prawdziwi..:)

Pati i Karol