nasze pary o współpracy z nami

slub-boho-wesele-w-stylu-boho.jpg

"Na łapaczy natknęliśmy się przypadkiem, tym bardziej że dzieli nas mnóstwo kilometrów. Ich zdjęcia przyciągnęły naszą uwagę, było w nich to coś.. magia? Polubiliśmy się z Pawłem już po rozmowie na WhatsApp, charyzmatyczny optymista, otwarty na pomysły młodych, indywidualista i bardzo serdeczna dusza. Potrzebowaliśmy kogoś kto uporządkuje ogrom jej pomysłów i wprowadzi harmonie. Łapacze to był strzał w dziesiątkę. Chcemy powiedzieć, że Paweł szybko biega, gonił nas od przygotowań po wesele i plener:) Udało mu się i złapał nas w tym przepięknych ujęciach. Współpraca z nim to czysta przyjemność, było przy tym tyle śmiechu i zabawy. Materiał z naszego ślubu idealnie oddaje naszą naturę, pokazuje prawdę i klimat tamtego dnia. Zdjęcia można oglądać bez końca, a przeglądanie ich powoduje uśmiech u nas i u naszych bliskich. Życzymy dalszego rozwijania tej pasji i ogromnego talentu. Dalej łapcie te piękne momenty, by stały się dla kogoś najpiękniejszym wspomnieniem.

Każde zdjęcie jest wyjątkowe i przywołuje wspomnienia. Każda chwila razem spędzona była niesamowitą przygodą i wspaniałą zabawą. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i pomysły. Jesteśmy pod wrażeniem twojej ogromnej pasji. Nie mówimy do widzenia, tylko do zobaczenia bo mamy nadzieje jeszcze się z Wami spotkać

DZIĘKUJEMY <3

Marta i Michał

121MP.jpg

"Madzia i Paweł - Łapacze Wspomnień - to chyba najlepsza nazwa jaką mogli tylko wymyślić. Kiedy trafiłam na ich stronę po raz pierwszy, ponad 4 lata temu, od razu wiedziałam, że to oni będą fotografować kiedyś mój ślub. I tak się stało. W lipcu tego roku, to właśnie ta para wspaniałych ludzi towarzyszyła nam w najważniejszym dla nas dniu. Mega profesjonalni, praktycznie niewidoczni. Ale, gdy już się złapaliśmy w trakcie imprezy na krótkie pogaduchy, mieliśmy wrażenie, że znamy się od lat. Czekaliśmy na zdjęcia z niecierpliwością, każdego dnia sprawdzając skrzynkę, czy aby przypadkiem już nie przyszły. I wreszcie nadszedł ten dzień ! Dotarły nasze łapaczowe "arcyzapisy emocji" - właśnie tak określiła je nasza przyjaciółka; ). Minął ponad miesiąc od ślubu i wesela, a wszystkie już lekko zatarte wspomnienia wróciły, jakby się to wydarzyło wczoraj . Ci kochani ludzie sprawili,że dzięki ich niezwykłej umiejętności patrzenia, sercem, a nie obiektywem, za każdym razem, gdy spojrzymy na te kolorowe karteczki wrócą emocje, chwilę wzruszenia i radości jakie towarzyszyły nam w tym najlepszym dniu. I dzięki nim, momenty, których nie byliśmy w stanie sami dostrzec - tak dużo i tak szybko się działo - będą z nami już na zawsze. Madziu, Pawle bijemy Wam wielkie brawa, za Waszą wspaniałą pracę i jednocześnie przekazujemy wyrazy podziwu, wszystkie ochy i achy, które usłyszeliśmy dzieląc się zdjęciami z naszymi bliskimi i przyjaciółmi. Serdecznie dziękujemy ! ❤

Monia i Piter"

opinie-lapacze-wspomnien

Jesteśmy osobami, które delikatnie mówiąc nie przepadają za zdjęciami. Obecność fotografa czy kamerzysty zawsze nas krępuje. W związku z tym stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem znalezienia kogoś odpowiedniego na fotografa ślubnego. Na szczęście trafiliśmy na wspaniałych Łapaczy (Magdę i Pawła), którzy w niezwykły sposób uchwycili nasze wspomnienia. Zdjęcia nasycone są emocjami – szczęściem, wzruszeniem, radością. Zdjęcia te żyją – patrząc na nie słyszymy śmiechy, gwar rozmów, czujemy w sercu ciepło, wywołane dotykiem bliskich. Wszystkie kadry, idealnie dobrane, składają się na piękną historię, w której najważniejszą rolę odgrywają małe, uchwycone sprawnym okiem, gesty. Dziękujemy Wam serdecznie za profesjonalizm, cierpliwość i uchwycenie w zdjęciach tego, co najważniejsze. Jak to mówią nasi przyjaciele – petarda. Po prostu petarda.

Marta i Michał

44.jpg

Magda, Paweł

Szukaliśmy sposobu by uchwycić na zawsze to, co chcielibyśmy zapamiętać z dnia naszego ślubu. Napięcie…, wyczekiwanie…, spojrzenia…, emocje…, gesty…, uśmiechy.., łzy…, radość…, wzruszenie…, zabawę… Jak poskładać to wszystko, jak wyłowić światła, zapisać nastroje, namalować smaki i uchwycić dźwięki takimi, jakie były?

Dziękujemy, że Waszymi zdjęciami pomogliście nam znaleźć odpowiedź na wszystkie te pytania. Cieszymy się, że byliście z nami, a efekty Waszej pracy dają nam i naszym bliskim radość wspominania.

Otrzymaliśmy od Was takie zdjęcia, jakie sobie wyobrażaliśmy od samego początku – pełne nastroju, wyrazu, wibrujące energią tego szczególnego dla nas dnia. Ogromnie doceniamy Waszą umiejętność wsłuchania się w nasze oczekiwania i potrzeby. Bez tego z pewnością nie byłoby takich efektów.

Zdjęcia, które dla nas zrobiliście potwierdzają, że wrażliwość, kunszt i profesjonalizm wsparte siłą fotograficznej techniki oraz Waszym pełnym zaangażowaniem dają efekty najlepsze z możliwych.

Na zakończenie chcielibyśmy Wam podziękować za doskonałą atmosferę współpracy i szczere uśmiechy, które towarzyszyły Wam na każdym kroku. Widać, że czerpiecie radość i inspirację z tego co robicie. Życzymy Wam by stan ten trwał nieprzerwanie i mamy nadzieję, że nasze drogi skrzyżują się ponownie.

Kasia i Krzysiek.

zimne-ognie-na-weselu.jpg

Łapacze wspomnień zdecydowanie wiedzą co to magia i w jaki sposób uchwycić ją na zdjęciach. Jak sama nazwa mówi, wyłapali dla Nas piękne emocje i niezapomniane chwile. Wiedzą jak stworzyć przyjazną, niekrępującą atmosferę. Współpraca z Madzią i Pawłem była dla Nas przyjemnością. Miłym, końcowym zaskoczeniem jest również pięknie przygotowane pudełko ze zdjęciami, dopracowane w najmniejszym detalu. Dziękujemy .

Agnieszka i Maciek

IMG_94.jpg

Drodzy Łapacze,

piszemy tego maila już kilka miesięcy po ślubie i kilka tygodni po dostaniu zdjęć i za każdym razem gdy je oglądamy (prawie codziennie!) nie możemy przestać się wzruszać i śmiać jednocześnie. A to wszystko dzięki Wam!

Zdjęcia które od Was otrzymaliśmy są najlepszą pamiątką tamtego dnia. Dzięki nim przenosimy się w tamto miejsce i tamten czas najpiękniej jak tylko mogliśmy sobie życzyć. Detale, emocje i mikrochwile, które na nich odnajdujemy są dla nas wyjątkowe. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że udało Wam się je uchwycić w tak naturalny i klimatyczny sposób. Nie mogliśmy trafić lepiej! Jeszcze raz bardzo

DZIĘKUJEMY

Pozdrawiamy serdecznie,

Marta i Karol

33.jpg

Dziękujemy Wam kochani!!! Trudno znaleźć odpowiednie słowa, które wyraziły by jak bardzo jesteśmy zachwyceni Waszym profesjonalizmem, szczerością i przyjacielskim nastawieniem ;).
Polecamy Was wszystkim !!!

Weronika i Dominik

3p.jpg

Dziękujemy za wspaniałe efekty Waszej wspólnej pracy - za reportaż z lipcowego ślubu i za plener, które są idealnie takie, jak sobie je wymarzyliśmy. Może z innymi modelami byłoby Wam łatwiej...;) ale my jesteśmy naprawdę zadowoleni. Otworzenie pięknie wykonanego pudełka ze zdjęciami było dla nas wielką przyjemnością ;) No i papier, na których wywołaliście zdjęcia jest świetny! Będziemy polecać Was każdemu - zresztą, już chyba nawet nie musimy, bo na hasło "Łapacze" każdy wie, o kogo chodzi ;)"

Dziękujemy, że byliście z nami!

Ola i Łukasz

Łapacze wspomnień.. to tak pięknie do nich pasuje.

Magda i Paweł to takie dwie cudowne dusze, które lubi się od pierwszego wejrzenia.

Bo tak właśnie było, gdy szukając fotografów na TEN dzień, znalazłam ich zdjęcia w sieci. Przez totalny zupełnie przypadek. Zobaczyłam kilka reportaży, zachwyciłam się i od razu ich polubiłam. Jeszcze bardziej gdy zadzwoniłam i porozmawialiśmy. Wszystkie szczegóły szybko i sprawnie ustaliliśmy przez telefon.

Spotkaliśmy się w dniu naszego Ślubu. Była chemia. Były super chwile. Magda z Pawłem byli naszymi gośćmi, a przy okazji (albo przede wszystkim) fotografowali. Tak to czuliśmy my i tak odbierali to nasi Goście, przez co nikt nie czuł żadnego skrępowania.. nikt nie czuł się obserwowany przez wszędobylski obiektyw ;) Zdjęcia dzięki temu wyszły magiczne, bo pełne naszych emocji, wzruszeń.. takich prawdziwych.. pokazanych dokładnie tak jak je zapamiętaliśmy.

W tym wszystkim widać miłość do detali, do rzeczy drobnych i pięknych, które razem tworzą ten cudowny romantyczny nastrój.. Nastrój, w który zawsze się wprawiamy, gdy oglądamy zdjęcia z dnia naszego Ślubu.

Szczerze polecam współpracę z Magdą i Pawłem. Ogromna empatia i profesjonalizm - to tak w dwóch słowach. A poza tym.. ja ich po prostu zwyczajnie lubię ;) Są fajni, spontaniczni, prawdziwi..:)

Pati i Karol

ZAPRASZAMY WAS DO ZAKŁADKI HISTORIE GDZIE ZNAJDZIECIE CAŁE REPORTAŻE ŚLUBNE

oraz do działu portfolio z naszymi ulubionymi zdjęciami